У НКЦПФР вирішили на період проведення АТО перенести Донбаське територіальне управління для забезпечення його функціональних обов’язків у місто Київ за адресою: вул. Московська, буд. 8, корпус 30. А також за окремим графіком роботи продовжити функціонування центрального офісу управління в місті Донецьк: вул. Ходаковського, буд. 5.

Відповідне рішення затверджено від 12.08.2014 р. № 1072.

Водночас спрощено умови роботи учасників фондового ринку на території, підпорядкованій зазначеному управлінню. Зокрема, Комісія призупинила здійснення функцій правозастосування Донбаським територіальним управлінням на території, що знаходиться в межах проведення активної фази АТО.

Зазначимо, що наразі профільні структурні підрозділи центрального апарату Комісії та Донбаського територіального управління здійснюють моніторинг подання адміністративних даних та іншої інформації від учасників ринку цінних паперів, що знаходяться на території Донецької та Луганської областей.

Зауважимо, що регулятор закликав СРО (саморегулівні організації) долучитися до цієї роботи та звернути увагу своїх членів, що функціонують у зоні АТО, на необхідність оперативного повідомлення Комісії про будь-які події та явища у їхній діяльності, що не дають можливості, не з вини учасників фондового ринку, виконувати вимоги чинного законодавства.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»