Нацдержслужба України поділяє позиції  Мінсоцполітики України та Держпраці України стосовно поновлення роботодавцем на роботі (посаді) у зв’язку із набранням чинності Законом України від 20.05.2014 р. № 1275-VII державних службовців, які у період із 18.03.2014 р. по 07.06.2014 р. були звільнені з посад на підставі п. 3 ч. 1 ст. 36 КЗпП у зв’язку з призовом працівника на військову службу. Таке поновлення, на думку Нацдержслужби, здійснюється шляхом скасування наказу про звільнення та внесенням відповідного запису до трудової книжки державного службовця, з метою реалізації встановлених законом гарантій для громадян, залучених на час виконання державних обов’язків.

Про факт скасування наказу про звільнення роботодавець зобов’язаний повідомити працівника шляхом направлення йому за місцем реєстрації (фактичного проживання) листа із додаванням копії наказу.

Окрім цього, роботодавець у наказі про скасування наказу про звільнення зазначає про припинення працівником виконання посадових обов’язків у зв’язку з призовом на військову службу по мобілізації строком на рік із дня залишення роботи й виплату компенсації.

Порядок компенсації з Державного бюджету України підприємствам, установам, організаціям середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, підготовлено Мінсоцполітики України та після його узгодження із заінтересованими органами буде подано в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України.

Це роз’яснення розміщено на офіційному сайті Нацдержслужби.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»