Мін’юст у листі від 17.07.2014 р. № 10878-0-26-14/10.3 висловився щодо правового регулювання призначення працівника виконуючим обов’язки за вакантною посадою.

Було розглянуто питання, коли до повноважень правління Фонду соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності належить розгляд кандидатури й затвердження на посадах директора виконавчої дирекції Фонду та його заступників, а також прийняття рішення про їх звільнення.

Згідно з п. 1 роз’яснення Державного комітету Ради Міністрів СРСР із питань праці та заробітної плати й Секретаріату Всесоюзної Центральної Ради Професійних Спілок «Про порядок оплати тимчасового заступника» від 29.12.1965 р. № 30/39, зокрема тимчасовим заступництвом вважається виконання службових обов’язків за посадою тимчасово відсутнього працівника, коли це викликано виробничою необхідністю. Тимчасове виконання обов’язків за посадою відсутнього працівника покладається на іншого працівника наказом (розпорядженням) підприємства, установи чи організації. Призначення працівника виконуючим обов’язки за вакантною посадою не допускається. Зазначене можливо лише за посадою, призначення на яку проводиться вищим органом управління.

Мін’юст у результаті констатує: на сьогодні в чинному трудовому законодавстві відсутня пряма заборона стосовно тимчасового призначення працівника виконуючим обов’язки за вакантною посадою.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»