Кабмін затвердив Порядок виплати одноразової грошової допомоги особам, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі в масових акціях громадського протесту, що відбулися в період із 21.11.2013 р. по 21.02.2014 р.

Вирішено, що допомога виплачуватиметься особам, які будуть включені до переліку осіб, що отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі в масових акціях. Такий перелік буде сформовано МОЗ за результатами судово-медичної експертизи.

Для виплати допомоги особа, яка отримала тяжкі тілесні ушкодження під час участі в масових акціях і включена до переліку, звертається до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районної, районної у м. Києві держадміністрації, структурного підрозділу з питань праці та соціального захисту населення виконавчого органу міської, районної у місті (у разі утворення) ради за місцем реєстрації проживання чи перебування з відповідною заявою, у якій зазначаються реквізити рахунка в банку, на який перераховується допомога.

До заяви додаються:

  • копія документа, що посвідчує особу громадянина України, іноземця чи особи без громадянства (із пред’явленням оригіналу);
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (окрім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і повідомили про це відповідному контролюючому органу та мають відмітку в паспорті або які не є громадянами України).

У разі відсутності реєстрації місця проживання чи перебування особі необхідно звернутися до Печерської районної у м. Києві держадміністрації.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»