НБУ розпорядився призупинити здійснення банками України всіх видів фінансових операцій у населених пунктах, які не контролюються українською владою. Про це йдеться в постанові НБУ від 06.08.2014 р. № 466.

Небанківським установам і національному оператору поштового зв'язку, які є платіжними організаціями внутрішньодержавних/міжнародних платіжних систем та/або їх учасниками, також призупинити операції з приймання/виплати переказу коштів із/на території, які не контролюються українською владою.

Після переходу району/міста обласного значення Донецької та/або Луганської областей під контроль української влади банки мають вживати невідкладних заходів для відновлення фінансових операцій.

Генеральний департамент регулювання грошового обігу НБУ має щоденно інформувати банки України про райони й міста обласного значення Донецької та Луганської областей, які не контролюються українською владою.

Водночас до повного відновлення діяльності банки вправі надавати клієнтам послуги за допомогою засобів мобільного обслуговування.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»