На офіційному веб-сайті МОЗ України оприлюднено проект постанови КМУ «Про затвердження переліку медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають оподаткуванню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків».

В основу проекту постанови покладено перелік, що був затверджений постановою КМУ від 23.04.2014 р. № 118 з урахуванням рішення наради стосовно перегляду переліку медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають обкладенню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків, яка відбулася 19.06.2014 р.

Додатково з проекту постанови вилучено товари дитячого асортименту (соски силіконові на пляшки для годування дітей, різні типи сосок та аналогічні вироби для дітей), оскільки відповідно до пп. 197.1.1 ПКУ постачання продуктів дитячого харчування та товарів дитячого асортименту для немовлят за переліком, затвердженим КМУ, звільняється від обкладення ПДВ.

Також із проекту постанови вилучено санітарно-гігієнічні вироби, а саме: пелюшки для немовлят, підгузки (підгузники) та інші аналогічні вироби, що використовуються в разі нетримання.

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»