ДФС нагадує про обов’язки платників податків повідомляти контролюючі органи за основним місцем обліку про всі об'єкти оподаткування та об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, згідно з порядком обліку платників податків (ст. 63.3 ПКУ).

Повідомлення про об'єкти оподаткування чи об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за ф. № 20-ОПП подається до органів доходів і зборів за основним місцем обліку протягом 10 робочих днів після його реєстрації, створення чи відкриття.

Інформація про об'єкти оподаткування, такі як товари, дохід (прибуток) або його частина, обороти з реалізації товарів (робіт, послуг), операції з постачання товарів (робіт, послуг), відображається у відповідній податковій звітності платника податків (податкова декларація з податку на прибуток, із податку на додану вартість, податковий розрахунок за ф. № 1ДФ та ін.), тому про такі об'єкти оподаткування не потрібно повідомляти у формі № 20-ОПП.

Перелік типів об'єктів оподаткування, про які слід повідомляти контролюючі органи, розміщено на офіційному веб-порталі www.minrd.gov.ua в рубриці «Довідники».

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»