У Федерації професійних спілок України роз’яснили, чи утримуються членські профспілкові внески із зарплати члена профспілки, який проходить військову службу за призовом під час мобілізації.

Так, відповідно до ч. 3 ст. 42 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» від 15.09.1999 р. № 1045-XIV, за наявності письмових заяв працівників, які є членами профспілки, роботодавець щомісячно та безоплатно утримує із зарплати й перераховує на рахунок профспілки членські профспілкові внески працівників згідно з укладеним колективним договором або окремої угоди в терміни, визначені цим договором. Роботодавець не має права затримувати перерахування цих коштів.

Статутами всеукраїнських профспілок членські внески для працюючих членів профспілки встановлюються, як правило, у розмірі не менше ніж 1% від місячного заробітку.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації» від 20.05.2014 р. № 1275-VІІ (даліЗакон № 1275) унесено зміни до ст. 119 Кодексу законів про працю України (даліКЗпП). Тож відповідно до згаданих змін мобілізований залишається у трудових відносинах із підприємством, тому роботодавець зобов’язаний нараховувати такому працівникові середньомісячний заробіток, проводити з нього всі необхідні відрахування до бюджету й страхових фондів, а також утримувати членські профспілкові внески та перераховувати їх на рахунок профспілки.

Окрім того, п. 2 Прикінцевих положень Закону № 1275 передбачено, що дія ч. 3 ст. 119 КЗпП у редакції цього Закону поширюється на громадян України, які, починаючи з 18 березня 2014 року, були призвані на військову службу на підставі Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 17.03.2014 р. № 303. Тому в разі якщо роботодавець звільнив працівника у зв’язку з проведенням мобілізації, у працівника виникає право на поновлення на роботі відповідно до вказаної вище норми Закону.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»