З 01.08.2014 р. в апараті Державної казначейської служби України (далі — Казначейство України) обслуговування Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, Державного агентства земельних ресурсів України, Державного агентства рибного господарства України та Аграрного фонду (далі — розпорядники бюджетних коштів) здійснювати за принципом «єдиного вікна». Це передбачає наказ Державної казначейської служби від 29.07.2014 р. № 214.

Казначейство України отримуватиме від розпорядників бюджетних коштів документи в електронному вигляді на змінних носіях через пункт роботи зі змінними носіями.

Після обробки електронного файла розпоряднику бюджетних коштів у пункті роботи зі змінними носіями друкуватиметься повідомлення про отримання файла обміну інформацією.

Казначейство України отримуватиме документи в паперовому вигляді, подані розпорядником бюджетних коштів у «єдине вікно». Пакет документів подається разом з Описом документів і Повідомленням, отриманим у пункті роботи зі змінними носіями. Форми Описів документів узгоджуються за взаємною згодою зацікавлених сторін, шляхом укладання сторонами Договору.

Також було доручено до 01.11.2014 р. надати пропозиції щодо поширення обслуговування за принципом «єдиного вікна» на клієнтів Державної казначейської служби України.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»