Студенти-іноземці, які отримували освіту в закладах, розташованих у Донецькій та Луганській областях, можуть за власним проханням (у вигляді письмової заяви, до якої обов’язково додається залікова книжка) продовжити навчання в навчальному закладі (зі збереженням напряму підготовки), розташованому в інших регіонах України. Згода навчального закладу, у якому студент навчався, необов’язкова. Про це повідомляє Міносвіти в листі від 04.08.2014 р. № 1/9-391.

У разі відсутності в студента залікової книжки (академічної довідки), до заяви додаються копія документа, що посвідчує особу, та інформація про навчання (курс, рік навчання, напрям підготовки (спеціальність)). У такому разі для встановлення рівня знань, якими володіє іноземний студент із певного напряму (спеціальності), навчальний заклад визначатиме процедуру проведення тестування з необхідних програмних дисциплін.

До того ж Міносвіти наголосило, що навчальні заклади, які знаходяться в Донецькій та Луганській областях, повинні тимчасово призупинити видачу запрошень іноземним абітурієнтам на навчання у 2014/2015 навчальному році.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»