Мін’юст наказом від 17.06.2014 р. № 953/5 тимчасово припинив доступ мешканців східного регіону до реєстрів до закінчення АТО.

Так, було тимчасово припинено доступ до Державного реєстру обтяжень рухомого майна, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб — підприємців до закінчення АТО на сході України на території: Луганської області (окрім Кремінського, Сватівського, Троїцького, Білокуракинського, Старобільського, Біловодського, Новопсковського, Марківського, Міловського районів), міста Слов’янськ і Слов’янського району Донецької області (обов’язки державних реєстраторів Слов’янська покладено на держреєстраторів міст Ворошиловськ та Артемівськ) — зазначено в листі Укрдержреєстру від 23.07.2014 р. № 1833/8-14-8,4.

Наказом Мін’юсту від 07.07.2014 р. № 1065/5 було відновлено функціонування деяких реєстрів інформаційної системи Мін’юсту. Зокрема відновлено доступ до Державного реєстру обтяжень рухомого майна, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на територіях міста Слов’янськ і Слов’янського району Донецької області, а також Новоайдарського району Луганської області.

У згаданому наказі Укрдержреєстру доручено вжити заходів щодо відновлення доступу користувачів до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб — підприємців:

  • у Донецькій області — у реєстраційній службі Слов’янського міськрайонного управління юстиції;
  • у Луганській області — у реєстраційній службі Новоайдарського міськрайонного управління юстиції.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»