Мін’юст визначив (наказ від 25.07.2014 р. № 1209/5) порядок проставлення на електронних документах, що подаються реєстратору, «електронної відмітки державного реєстратора про проведення державної реєстрації юридичної особи» (електронний документ, який є невід’ємною частиною засвідчених електронним цифровим підписом державного реєстратора установчих документів і містить інформацію про проведення державної реєстрації юридичної особи, визначену п. 1 Описів штампів для проставляння державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців відміток на установчих документах при проведенні реєстраційних дій, затверджених наказом Мін’юсту від 20.01.2012 р. № 113/5).

Тож із набранням чинності змін електронна відмітка державного реєстратора про проведення державної реєстрації юридичної особи також засвідчуватимуться електронним цифровим підписом.

Наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування, окрім п. 1, який набирає чинності через шість місяців із дня набрання чинності наказом. Станом на 01.08.2014 р. не опубліковано.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»