Період, протягом якого зберігається середній заробіток мобілізованим працівникам, сьогодні включається до стажу для надання основної відпустки, а для щорічної додаткової — ні.

Чому так? Читайте в матеріалі «Чи зараховується період мобілізації до стажу для відпустки».

Додамо: військова служба за призовом під час мобілізації, на особливий період є видом військової служби. А час проходження військової служби зараховується громадянам України до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби (ст. 2 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» від 25.03.1992 р. № 2232-XII).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»