Кабмін своєю постановою від 04.06.2014 р. № 289 затвердив Порядок оформлення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, громадянам, які проживають на тимчасово окупованій території України.

Згідно з нормами цього порядку, громадянам, які проживають на тимчасово окупованій території України, паспорт громадянина України й тимчасове посвідчення громадянина України оформлюватимуть і видаватимуть територіальні підрозділи ДМС за місцем їх звернення.

Оформлення та видача цих документів відбуватимуться в такі строки:

  • вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки після досягнення громадянином 25- і 45-річного віку проводиться в день звернення особи;
  • оформлення та видача паспорта громадянина України після досягнення 16-річного віку й обмін паспорта здійснюються в 10-денний строк;
  • обмін, оформлення та видача паспорта громадянина України замість утраченого, викраденого чи зіпсованого здійснюється в місячний строк за умови пред'явлення документів, які були підставою для видачі попереднього паспорта громадянина України чи їх копій.

У разі звернення громадянина із заявою про видачу паспорта громадянина України вперше додатково подаються копії паспортів його батьків або одного з них.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»