Особи, що виявили бажання займатися нотаріальною діяльністю, складатимуть електронне анонімне тестування. Мін’юст виклав нову редакцію Порядку проведення кваліфікаційного іспиту в наказі від 21.07.2014 р. № 1174/5.

Повідомлення про допуск осіб до складання кваліфікаційного іспиту розміщується на офіційній інтернет-сторінці Мін’юсту не пізніше ніж за п'ять днів до дати проведення іспиту, також на сайті розміщують копію системи для ознайомлення з роботою та процедурою виконання електронного анонімного тестування, що містить зразок екзаменаційних завдань.

Екзаменаційні завдання формуються безпосередньо системою для кожної особи індивідуально шляхом генерування в довільній формі переліку тестових запитань і завдань. Загальний час електронного анонімного тестування становитиме чотири години. На теоретичне завдання виділятимуть дві години, і в разі набрання достатньої кількості балів учасник допускається до практичної частини. Оцінювання практичної частини електронного анонімного тестування здійснюватиметься системою. Іспити є публічними, і на них можуть бути присутніми ЗМІ.

Звертаємо увагу, що з вимог до осіб, які можуть бути допущені до складання іспиту, вилучили обов’язкове володіння державною мовою. 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»