Проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мінімальних розмірів оплати праці та відповідальності за порушення законодавства про працю» хочуть внести зміни, зокрема, до ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у якій планують прописати, що фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудових відносин, виплата найманим працівникам зарплати чи інших доходів без їх нарахування та сплати ЄСВ і податків у встановленому порядку тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій та підприємців-роботодавців у розмірі від 500 до 1000 НМДГ (від 8500 до 17000 грн). А за повторне протягом року вчинене порушення — 2000 НМДГ (34000 грн).

Крім того, працівники, яких змушують виконувати роботу без укладання трудових договорів, отримають можливість особисто подавати заяви до суду стосовно оформлення трудових відносин без укладання трудових договорів (шляхом доповнення ч. 1 ст. 232 КЗпП пунтком 6).

Також законопроектом заплановано ввести до Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 р. № 108/95-ВР поняття гарантована заробітна плата — це встановлений КМУ мінімальний розмір зарплати працівників відповідних класифікаційних груп, який є обов’язковим для підприємств, установ і організацій, що не входять до сфери дії галузевих угод, і фізосіб, які використовують працю найманих працівників, окрім новостворених суб’єктів господарювання та фізосіб протягом перших 6 місяців їх госпдіяльності.

Розмір гарантованої зарплати встановлюватиметься залежно від складності, відповідності виконуваних робіт і кваліфікації працівника.

Співвідношення між розміром гарантованої зарплати працівників класифікаційних груп встановлюватиметься не менше ніж у трикратному розмірі. Для найпростіших професій розмір гарантованої зарплати буде на рівні мінімальної.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»