Росспоживнагляд призупинив із 29.07.2014 р. ввезення на територію Російської Федерації консервованої української плодоовочевої продукції та рибних консервів.

Як повідомила Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини, при здійсненні державного нагляду за обігом харчової продукції під час неодноразових досліджень консервованої плодоовочевої продукції, виробленої на українських підприємствах сільськогосподарське ТОВ ім. Шевченко («Верес»), ВО «Одеський консервний завод», ТОВ «Ніжинський консервний завод», і рибних консервів, вироблених ВО «Одеський консервний завод», ТОВ «Вінницький завод пакувальних виробів «Вінтар», ТОВ «Альфа-Етекс» і ТОВ «Південний РКК», виявлено порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів (невідповідність вимог, що пред’являються до маркування, невідповідність по масовій частці основного продукту, невідповідність за вмістом білка, жиру, вуглеводів і вітаміну С, магнію, кальцію, заліза, невідповідність за показником енергетична цінність та органолептичними показниками, невідповідність за вмістом кухонної солі).

Зазначена заборона стала черговою перепоною для доступу продукції харчової промисловості України на території Російської Федерації. 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»