Питна вода, яка призначена для потреб людини, має відповідати таким гігієнічним вимогам: бути безпечною в епідемічному та радіаційному відношенні, мати благополучні органолептичні властивості та нешкідливий хімічний склад — зазначає Головне Управління Держсанепідслужби у м. Києві.

Наголошується, що транспортування води з місць водозаборів до місць виробництва питної фасованої води (пункти розливу в пляшки) повинне здійснюватися винятково трубопроводами. Забороняється фасувати питну воду на лініях розливу, які використовуються для розливу безалкогольних та алкогольних напоїв. Для консервування питної води фасованої та з пунктів розливу може використовуватися діоксид азоту, срібло тощо. Фасована питна вода не повинна вміщувати ароматизатори, харчові або харчосмакові речовини.

Текст етикетки для маркування фасованої питної води й інша супровідна інформація відносно її походження та властивостей погоджуються із центральним органом виконавчої влади з питань охорони здоров’я.

На етикетці фасованої питної води зазначаються:

  • «Вода питна», її назва, вид (оброблена, необроблена), штучно мінералізована, штучно фторована, штучно йодована, з оптимальним вмістом мінеральних речовин, газована (сильно, середньо, слабко) або негазована тощо;
  • склад («Вода питна» і перелік введених речовин, у т.ч. консервантів, макро і мікроелементів), фактичні значення показників фізіологічної повноцінності мінерального складу питної води, умови зберігання, дата виготовлення й дата закінчення терміну використання, найменування, місцезнаходження й телефони виробника, місце її виготовлення, вид вихідної води, місце знаходження підземного джерела питного водопостачання, номер і глибина свердловини, номер партії виробництва, назва нормативного документа, який визначає вимоги щодо якості питної води.

Питну воду фасовану можна вживати дітям із перших днів життя і до 3 років для фізіологічних, санітарно-гігієнічних та господарсько-побутових потреб у тих випадках, якщо вона відповідає окресленим вимогам, не обробляється реагентами, не вміщує консервантів і не є штучно мінералізованою; а також фасується в скляну тару з позначенням на етикетці терміну її придатності й умов зберігання після розгерметизації тари згідно з результатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи цієї води.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»