Державне підприємство «Зовнішторгвидав України», яке здійснює наповнення веб-порталу «Державні закупівлі» за адресою в мережі Інтернет: www.tender.me.gov.ua, має забезпечувати оприлюднення на цьому веб-порталі поданої замовником/суб'єктом господарювання інформації протягом трьох робочих днів із наступного дня після подання замовником/суб'єктом господарювання такої інформації. Відповідна норма закріплена в Порядку розміщення інформації для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель, затвердженому наказом Мінекономрозвитку від 25.06.2014 р. № 743.

Інформацію для оприлюднення подає замовник/суб'єкт господарювання в електронному вигляді через автоматизоване робоче місце замовника/суб'єкта господарювання. Відповідальність за повноту й достовірність поданої інформації несуть голова та секретар комітету з конкурсних торгів замовника.

Для отримання доступу до автоматизованого робочого місця необхідно безоплатно пройти реєстрацію на веб-порталі.

Оприлюдненням інформації вважається її наявність на веб-порталі в режимі онлайн.

Замовник подає інформацію для оприлюднення згідно з формами документів у сфері державних закупівель та інструкціями щодо їх заповнення, затвердженими Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Про те, які форми документів у сфері держзакупівель використовувати замовникам, Мінекономрозвитку пояснювало в роз’ясненні від 21.07.2014 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»