Управління фармацевтичної діяльності МОЗ нагадує, що з 15 липня 2014 року змінено механізм декларування змін оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, що закуповуються за кошти державного та місцевих бюджетів. Також утратила чинність постанова КМУ «Питання декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, які закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів» від 13.08.2012 р. № 794. Тож документи на декларування змін оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення наразі не приймаються.

Щоправда, постановою КМУ від 02.07.2014 р. № 240 установлено, що з 1 серпня 2014 року декларування змін оптово-відпускних цін на:

  • лікарські засоби, що закуповуються за державні кошти, здійснюватиметься з використанням механізму визначення порівняльних (референтних) цін, установлених у країні їх походження, Республіці Болгарія, Республіці Молдова, Республіці Польща, Словацькій Республіці, Чеській Республіці, Латвійській Республіці, Угорщині та Республіці Сербія і в Україні;
  • вироби медичного призначення — за спрощеною процедурою без застосування механізму визначення порівняльних (референтних) цін.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»