Міндоходів у м. Києві на своєму офіційному сайті повідомило, що чинним законодавством не передбачено адміністративної відповідальності чи застосування штрафних санкцій до фізособи, яка уклала договір про добровільну сплату ЕСВ, за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску.

ОДНАК!

Міндоходівці просять урахувати, що фізособа, яка уклала договір про добровільну сплату ЄСВ, але не подала звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску, втрачає право на отримання допомоги під час настання страхового випадку, який визначений в укладеному договорі.

Відповідно до п. 3.5 р. ІІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міндоходів від 09.09.2013 р. № 454, фізособи, які уклали договір на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, формують і подають самі за себе звіт протягом 30 календарних днів після закінчення строків дії договору.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»