Практично кожен із підприємців, які працюють в Україні, так або інакше відчує на собі дію Угоди. Українські виробники повинні готуватися до конкуренції з європейськими товарами, які ставатимуть дешевшими й активніше прибуватимуть в Україну завдяки зниженню ввізних мит — зазначає прес-служба Держпідприємництва.

У свою чергу, українські виробники також зможуть спробувати розширити власний ринок збуту за рахунок експорту до ЄС. Ті підприємства, які вже сьогодні здійснюють експортні та імпортні операції, матимуть шанс суттєво розширити власний спектр торговельних контактів. А отже — і власні прибутки.

За ініціативою Представництва ЄС в Україні запущено сайт www.europa-torgivlia.org.ua, на якому українські підприємці можуть знайти інформацію про можливості для малого та середнього бізнесу в ЄС після підписання економічної частини Угоди про асоціацію між Євросоюзом і Україною.

Текст угоди з ЄС, інформацію про зону вільної торгівлі та спрощений режим, чинний до листопада 2014 року, можна знайти в головному меню в розділі «Все про Угоду».

Інформацію про Міжнародні програми допомоги бізнесу можна знайти в розділі «Корисні посилання». Також діє форма зворотного зв’язку — розділ «Запитання-відповідь».

Нагадаємо: економічна частина Угоди про асоціацію України з ЄС була підписана 27 червня 2014 року, політична частина — 21 березня.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»