Міндоходів визначило, що простій територіальних органів Міндоходів виник не з вини працівників і зумовлений загрозою їх життю та здоров'ю. Простій триватиме в період із дня видання відповідного наказу до закінчення дії обставин, які створюють загрозу життю та здоров'ю працівників територіальних органів Міндоходів. Відповідне рішення засвідчено наказом Міндоходів від 08.07.2014 р. № 381.

Виконання функціональних обов'язків з обслуговування платників податків, які перебувають на обліку в територіальних органах Міндоходів, що дислокуються в м. Донецьку, покладено на Маріупольську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Донецькій області.

Виконання функціональних обов'язків з обслуговування платників податків, які перебувають на обліку в територіальних органах Міндоходів, що дислокуються в м. Луганську та Луганській області, покладено на Державну податкову інспекцію у Жовтневому районі м. Луганська Головного управління Міндоходів у Луганській області.

Виконання функціональних обов'язків з обслуговування платників податків, які перебувають на обліку в Центральному офісі з обслуговування великих платників, покладено на Міжрегіональне головне управління Міндоходів.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»