Нотаріусів зобов’язали мати лише одне робоче місце й тільки в межах нотаріального округу, у якому здійснюється нотаріальна діяльність. Відповідні положення затвердив Мін’юст наказом «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства юстиції України з питань нотаріату» від 26.06.2014 р. № 1025/5.

Також згаданим документом наголошується на тому, що розміщувати робоче місце (контору) приватного нотаріуса в підвальних приміщеннях, кіосках або інших тимчасових спорудах заборонено.

Також чиновники подбали про збереження нотаріальної таємниці. Так, із прийняттям змін для роботи з документами особи, які працюють із приватним нотаріусом на підставі цивільно-правового чи трудового договору та є технічним персоналом, і помічники повинні перебувати у відокремленій, належно пристосованій до умов роботи й дотримання нотаріальної таємниці кімнаті.

Зазначені зміни набирають чинності з дня офіційного опублікування. Станом на 17.07.2014 р. наказ не опубліковано. Готується до опублікування в «Офіційному віснику України» за 18 липня 2014 року.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»