НБУ вирішив відредагувати власне Положення про електронні гроші в Україні. У результаті змін розповсюдження електронних грошей, надання засобів поповнення електронними грошима електронних пристроїв, обмінні операції з електронними грошима та приймання електронних грошей в обмін на готівкові/безготівкові кошти можуть здійснювати лише юрособи.

Також з’явилися обмеження на використання користувачами електронних грошей для здійснення розрахунків за допомогою електронного пристрою, який поповнюється та перебуває в розпорядженні користувача: до 35000 грн протягом календарного року. До розрахунку цієї суми не включаються електронні гроші, погашені на вимогу користувача протягом календарного року. А для оплати товарів або переказу іншим користувачам-фізособам із використанням наперед оплачених карток — у сумі до 500 грн на день і не більше ніж 4000 грн протягом місяця. А щоб останнє обмеження працювало — саме стільки дозволено приймати емітенту та/або агенту з розрахунків.

Користувачі — суб'єкти господарювання мають право отримувати електронні гроші винятково в обмін на безготівкові кошти. Користувачі — суб'єкти господарювання мають право використовувати електронні гроші лише для здійснення оплати товарів.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»