МОН у листі «Про окремі питання вступної кампанії» від 15.07.2014 р. № 1/9-359 доводить до відома керівників вищих навчальних закладів усіх форм власності та підпорядкування, що у зв'язку з неможливістю подання документів державного зразка про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додатків до них випускниками 2014 року, які проживали чи проживають на тимчасово окупованій території України, МОН дозволяє ВНЗ приймати від зазначених випускників:

  • документи про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень і додатки до них, видані навчальними закладами, розташованими на тимчасово окупованій території, за умови подальшої заміни вступником до 1 жовтня 2014 року цих документів на документи державного зразка відповідно до наказу МОН «Про затвердження Порядку замовлення та видачі документів про вищу освіту державного зразка та додатків до них випускникам вищих навчальних закладів, розташованих на тимчасово окупованій території України, у 2014 році» від 28.05.2014 р. № 655;
  • документи про здобутий освітній рівень (базову чи повну загальну середню освіту) і додатки до них, видані навчальними закладами, розташованими на тимчасово окупованій території, за умови подальшої заміни цих документів на документи державного зразка в порядку, що буде визначений МОН у 2014 році.

Також посадовці звертають увагу, що строки вступної кампанії в Донецькій та Луганській областях продовжені до 1 жовтня 2014 року (наказ МОН від 26.06.2014 р. № 759).

Приймання документів до вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей триватиме до 15 вересня, а зарахування на навчання відбудеться 25 вересня (за державним замовленням) і 1 жовтня (за кошти фізичних і юридичних осіб). Особи, які мешкають в інших областях України та бажають вступити до вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей, можуть подавати документи, починаючи з 11 липня 2014 року (відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році), і брати участь у конкурсному відборі щодо зарахування на навчання до цих вищих навчальних закладів до 1 жовтня 2014 року.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»