Проектом Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» передбачено, що з метою отримання інформації про показники енергетичної ефективності будівель буде запроваджено обов’язкову паспортизацію енергоефективності будівель. Вона здійснюватиметься під час розроблення проектної документації на будівлю. Паспорт енергоефективності будівлі додаватиметься до проектної документації як окремий документ.

Крім того, по деяким категоріям будівель проводитимуть обов’язкову сертифікацію енергетичної ефективності. Сертифікація стане обов’язковою через 18 місяців із дати набрання чинності цим Законом.

Усі заходи щодо покращення енергоефективності будівель здійснюватимуться за рахунок власників (співвласників) будівель і коштів державного та місцевого бюджетів.

Держава також сприятиме проведенню енергоефективних заходів шляхом здешевлення кредитів для здійснення таких заходів і фінансування деяких із них за державний кошт.

Усю інформацію про паспортизацію та сертифікацію енергоефективності будівель можна буде знайти у відкритому доступі на офіційному сайті місцевих держадміністрацій, органів місцевого самоврядування, Мінрегіону.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»