Починаючи з квітня поточного року мобілізовані працівники звертаються до органів прокуратури щодо порушення своїх прав у зв’язку зі звільненням із роботи на підставі п. 3 ч. 1 ст. 36 КЗпП. Як правило, роботодавці скасовують накази про звільнення таких працівників. Тому Держпраці розмістила на своєму офіційному сайті Роз’яснення від 17.06.2014 р., у якому прописала, що в разі скасування наказу про звільнення слід зробити перерахунок виплаченої під час звільнення вихідної допомоги та компенсації за невикористану відпустку.

Трудове законодавство не передбачає можливості утримати зазначені суми із зарплати працівника, та й судова практика щодо цього доволі однозначна.

Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 127 КЗпП, власник (уповноважений ним орган) може видати наказ (розпорядження) про відрахування зайво виплаченої суми внаслідок лічильної помилки ― не пізніше одного місяця з дня виплати неправильно обчисленої суми. Мало того, що місячний строк уже пропущено, лічильної помилки теж не було.

До того ж згідно із ч. 1 ст. 73 Закону України «Про виконавче провадження» від 21.04.1999 р. № 606-XIV не може бути звернено стягнення на вихідну допомогу, виплачену під час звільнення працівника, та на компенсацію за невикористану відпустку (окрім випадків, коли особа під час звільнення одержує компенсацію за відпустку, не використану протягом кількох років).

Детально про це читайте в матеріалі «Працівника «поновили»: чи можна утримати компенсацію та вихідну допомогу, виплачену при звільненні» газети «Інтерактивна бухгалтерія» № 129/2014.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»