Для державних нотаріальних контор установлюються загальні вихідні дні неділя та понеділок, а за наявності декількох державних нотаріальних контор в одному населеному пункті для них установлюються різні вихідні дні (субота й неділя чи неділя та понеділок).

Таким чином, аби забезпечити доступність населення до нотаріальних послуг і поліпшити роботу з надання таких послуг, більшість державних нотаріусів працюватимуть по суботах.

Такі нововведення передбачені наказом Мін’юсту «Про забезпечення організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг» від 07.07.2014 р. № 1066/5.

Здійснення прийому громадян у державних нотаріальних конторах відбуватиметься протягом робочого дня. У багатоскладових державних нотаріальних конторах установлюється перерва для відпочинку та харчування таким чином, щоб державна нотаріальна контора працювала безперервно протягом робочого дня.

Також передбачено створення територіальними органами Мін’юсту гарячих ліній із питань організації роботи й діяльності державних нотаріальних контор і приватних нотаріусів. Консультації надаватимуться електронною поштою в режимі «запитання-відповідь», а роз’яснення та зразки документів публікуватимуться на офіційних веб-сторінках територіальних органів Мін’юсту.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»