Дитячо-юнацькі спортивні школи, спеціалізовані навчальні заклади спортивного профілю, школи вищої спортивної майстерності, центри олімпійської підготовки забезпечуватимуть спортивним обладнанням і спортивним інвентарем — відповідний наказ затверджено Мінмолодьспорту від 10.06.2014 р. № 1851.

Під час визначення необхідної кількості спортивного обладнання та спортивного інвентарю для придбання будуть ураховуватися кількість вихованців, учнів (студентів), спортсменів, які займаються у відділеннях із кожного виду спорту окремо, і специфіка організації навчально-тренувального процесу.

Придбання спортивного обладнання та спортивного інвентарю здійснюватиметься з виділених бюджетних асигнувань на зазначені цілі, виходячи з фінансових можливостей відповідного закладу та згідно з Переліком, затвердженим Наказом № 1851.

Спортивне обладнання та спортивний інвентар видаються матеріально відповідальною особою закладу фізичної культури та спорту тренеру (тренеру-викладачу, вчителю зі спорту) або особі, яка відповідає за організацію проведення відповідного навчально-тренувального процесу чи відповідного спортивного заходу, на підставі особистої заяви. Видача спортивного обладнання та спортивного інвентарю оформляється наказом закладу фізичної культури та спорту за підписом керівника цього закладу.

Узяття на баланс і списання спортивного обладнання та спортивного інвентарю, строк використання яких закінчився, або таких, що стали непридатними до використання з інших причин, здійснюються відповідно до законодавства.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»