Міносвіти установлено строки й умови приймання заяв і документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання до ВНЗ, розташованих на території Донецької та Луганської областей, осіб, що проживають на території Донецької та Луганської областей, — наказ від 26.06.2014 р. № 759.

Приймання заяв і документів від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти розпочинається 25 серпня, а закінчується о 12.00 15 вересня, а від тих, хто вступає на основі базової загальної середньої освіти, — закінчується 7 вересня. Співбесіди та вступні екзамени проводяться з 8 до 15 вересня.

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, оприлюднюється не пізніше ніж о 12.00 16 вересня.

Перший строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18.00 18 вересня. Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше ніж о 12.00 19 вересня.

Другий строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18.00 21 вересня. Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше ніж о 12.00 22 вересня.

Третій строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18.00 24 вересня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти відбувається:

  • за державним замовленням не пізніше ніж о 15.00 25 вересня;
  • за кошти фізичних і юридичних осіб (за умови виконання державного замовлення відповідного напряму (спеціальності)) не пізніше ніж 1 жовтня.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»