Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проведення медико-соціальної експертизи».

 Законом, зокрема, унесено зміни до ст. 7 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» від 06.10.2005 р. № 2961-IV з метою визначення правових засад установлення відповідної групи інвалідності без зазначення строку повторного огляду особам, які мають анатомічні дефекти й інші необоротні порушення функцій органів і систем організму.

Повторний медичний огляд із метою підвищення групи інвалідності таким особам проводитиметься на підставі особистої заяви інваліда, його законних представників у разі настання змін у стані здоров'я та працездатності інваліда, або за рішенням суду.

Порядок та умови надання відповідної групи інвалідності особам, які мають анатомічні дефекти, стійкі необоротні порушення функцій органів і систем організму, їхній вичерпний перелік та перелік інших станів і захворювань, за яких відповідна група інвалідності встановлюється без зазначення строку повторного огляду, затверджуватимуться на рівні Кабінету Міністрів.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»