З 8 червня 2014 року гарантії щодо збереження місця роботи, посади й компенсації середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу під час мобілізації, поширено й на громадян, мобілізованих на військову службу починаючи з 18.03.2014 р. Такі гарантії передбачено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації» від 20.05.2014 р. № 1275-VII.

У зв’язку з тим, що в роботодавців, які звільнили працівників, мобілізованих на військову службу з 18 по 31 березня, виникають численні запитання, Державна інспекція України з питань праці надала Роз’яснення стосовно цього. Так, Держпраці наполягає на поновленні на роботі мобілізованих працівників, яких звільнили на підставі п. 3 ст. 36 КЗпП, та наданні їм гарантій, передбачених ч. 3 ст. 119 КЗпП. Також на них поширюється норма щодо звільнення середнього заробітку, який їм нараховується за період військової служби під час мобілізації, від нарахування (утримання) ЄСВ та обкладення ПДФО.

Як вважає Держпраці, зазначені гарантії поширюються не тільки на працівників, яких звільнили на підставі п. 3 ст. 36 КЗпП у зв’язку з призовом на військову службу під час мобілізації, а й тих, які вступили на військову службу під час мобілізації за особистим бажанням. 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»