КМУ постановою від 18.06.2014 р. № 217 затвердив Порядок розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки зі спеціальним режимом використання для проведення розрахунків із гарантованим постачальником природного газу.

Порядок визначає механізм розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки зі спеціальним режимом використання для проведення розрахунків із гарантованим постачальником природного газу. Уповноваженим банком, який обслуговує поточні рахунки зі спеціальним режимом використання, визнано ПАТ «Державний ощадний банк України».

Теплопостачальні організації, їх структурні підрозділи інформують споживачів про відкриті в уповноваженому банку спеціальні рахунки для оплати спожитої теплової енергії.

Усі категорії споживачів, яким здійснювався відпуск теплової енергії, сплачують її вартість шляхом перерахування коштів виключно на спеціальні рахунки, відкриті теплопостачальними організаціями, їх структурними підрозділами в уповноваженому банку для відповідної категорії споживачів.

У разі коли в платіжному дорученні (касовому документі) споживача теплової енергії реквізити поточного рахунка одержувача коштів за теплову енергію не відповідають реквізитам спеціального рахунка, банк (підприємство поштового зв'язку чи орган Казначейства), що приймає платіжний документ, повертає його без виконання з надсиланням відповідного повідомлення споживачеві.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»