Кабмін постановою від 25.06.2014 р. № 213 затвердив Порядок використання коштів резервного фонду державного бюджету для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Відповідно до Порядку, кошти резервного фонду держбюджету використовуються для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з АР Крим та м. Севастополя‚ у санаторно-курортних і оздоровчих закладах, закладах та установах соціального захисту населення, а також гуртожитках і готелях.

Грошова допомога надається всім категоріям сімей, які переселилися з АР Крим та м. Севастополя, у т.ч. сім’ям військовослужбовців.

За рахунок коштів резервного фонду державного бюджету грошова допомога надається кожній сім’ї, з розрахунку до 75% вартості проживання на добу, але не більше ніж 200 гривень на кожного члена сім’ї.

Для отримання грошової допомоги член сім’ї, яка переселилася з АР Крим та м. Севастополя, подає місцевому органові виконавчої влади чи органові місцевого самоврядування за місцем тимчасового проживання:

  • заяву про надання грошової допомоги за формою згідно з додатком до цього Порядку;
  • ксерокопії сторінок паспорта з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату його видачі й місце реєстрації кожного члена сім’ї та ксерокопії свідоцтв про народження дітей.

Грошова допомога виплачується шляхом її безготівкового перерахування органами, визначеними в установленому порядку, на рахунки санаторно-курортних і оздоровчих закладів, закладів та установ соціального захисту населення, а також гуртожитків та готелів.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»