Держкомпідприємництво повідомило, що деякі облдержадміністрації призупинили приймання документів на отримання дозволу на спеціальне водокористування у зв’язку з унесенням змін до Водного кодексу України Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру» від 09.04.2014 р. № 1193-VII (даліЗакон № 1193-VII), аргументуючи свою позицію відсутністю переліку документів, які необхідно подати на одержання дозволу для їх передавання центральним органам виконавчої влади, з метою надання ними своїх висновків (ст. 49 Водного кодексу України).

Тому Державне агентство водних ресурсів радить до приведення всієї нормативної бази у відповідність до Закону № 1193-VII використовувати норми Порядку погодження та видачі дозволів на спеціальне водокористування від 13.03.2002 р. № 321

Також наголошено, що буде підготовлено інформаційний лист на адреси облдержадміністрацій щодо неправомірності такого призупинення приймання документів.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»