Із 1 липня 2014 року підвищуються тарифи на компослуги із централізованого опалення та постачання гарячої води, які надаються ПАТ «Київенерго», та тарифи на послуги із централізованого постачання холодної води та водовідведення, що надаються ПАТ «АК «Київводоканал». Таке рішення прийнято 18 червня Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.

Так, тарифи на послуги із централізованого постачання гарячої води встановлені на рівні 25,10 грн за  куб. метр (із ПДВ) за умови підключення сушки для рушників до системи гарячого водопостачання, і 23,48 грн — за куб. метр (із ПДВ) за відсутності рушникосушки.

Тариф на централізоване опалення для абонентів житлових будинків, які обслуговує ПАТ «Київенерго», дорівнюватиме 375,30 грн за 1 Гкал (із ПДВ) за наявності будинкових і квартирних приладів обліку теплової енергії. Для споживачів, які не мають лічильників теплової енергії, тариф становитиме 9,22 грн за кв. метр на місяць (із ПДВ) протягом опалювального періоду. Варто звернути увагу, що зазначений тариф є сезонним і діє лише в опалювальний період.

Також згідно із постановою НКРРКП «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ПАТ «АК «Київводоканал» із 1 липня поточного року діятимуть такі тарифи:

  • на централізоване водопостачання — 3,89 за 1 куб. м. (з ПДВ);
  • на централізоване водовідведення — 3,58 за 1 куб. м. (з ПДВ).

Фахівці радять встановлювати індивідуальні засоби обліку (зокрема на холодну гарячу воду, газ, опалення тощо) та сплачувати за фактично використані послуги.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»