2 червня 2014 року

Лист Державного центру зайнятості від 25.03.2014 р. № ДЦ-01-1816/0/6-14

Роботодавці мають щороку не пізніше 1 лютого після звітного року надавати інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Обов’язок щодо працевлаштування громадян у межах квоти в працедавця виникає незалежно від наявної потреби в працівниках.

У разі невиконання роботодавцем квоти, протягом року з нього стягують штраф за кожну необґрунтовану відмову в працевлаштуванні таких осіб у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, установленої на момент виявлення порушення. Тобто відповідальність роботодавця виникає лише у випадку відмови в працевлаштуванні осіб із незахищених верств населення.

Державний центр зайнятості роз’яснив, що питання перевірки працедавців на предмет надання інформації та правильності її заповнення не належать до його компетенції. Ці функції мають виконувати територіальні органи Державної інспекції України з питань праці.

Детальніше — у коментарі «Коли та хто штрафує за невиконання квоти на працевлаштування», опублікованому в газеті «Інтерактивна бухгалтерія» № 103/2014.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»