З метою забезпечення єдиних підходів до механізму обліку держорганів, установ та організацій, посади керівних працівників і спеціалістів яких віднесені до посад держслужбовців, Нацдержслужби України наказом від 08.04.2014 р. № 43 затвердило Порядок ведення переліку державних органів, установ та організацій, посади керівних працівників і спеціалістів яких віднесені до посад державних службовців.

Так, відповідно до Порядку, формування переліку державних органів, установ та організацій, посади керівних працівників і спеціалістів яких віднесені до посад державних службовців (далі — Перелік), здійснюється на підставі відомостей, поданих державними органами.

У свою чергу, державні органи щороку до 1 березня подають до Нацдержслужби України інформацію станом на 1 січня поточного року відповідно до Форми відомостей щодо обліку державних органів, установ та організацій, посади керівних працівників і спеціалістів яких віднесені до посад державних службовців № 1-ПДО (далі — Форма).

У разі утворення державного органу інформація в 10-денний строк подається таким органом до Нацдержслужби України згідно з Формою.

У разі зміни відомостей, що містяться у Формі, державні органи в 10-денний строк із дня настання таких змін подають до Нацдержслужби України оновлену інформацію.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»