Департамент ДАІ МВС на підставі отриманого від Генштабу ЗСУ запиту щороку до 1 листопада надсилатиме в електронному вигляді відомості про державну реєстрацію транспортних засобів юридичних осіб за встановленою формою. Форма такого запиту затверджена спільним наказом МВС та Міноборони від 30.05.2014 р. № 344/525.

Документ прийнято з метою забезпечення функціонування у Збройних силах України системи обліку транспортних засобів національної економіки, які можуть бути призначені для доукомплектування Збройних сил України та інших військових формувань на особливий період.

Нагадаємо: тепер виконання військово-транспортного обов’язку під час мобілізації, якщо не введений правовий режим воєнного чи надзвичайного стану, здійснюватиметься згідно з Мобілізаційним планом України шляхом безоплатного залучення транспортних засобів підприємств, установ та організацій усіх форм власності для забезпечення потреб Збройних сил України, інших військових формувань на умовах їх повернення власникам після оголошення демобілізації.

Детальніше про це в матеріалі «Який транспорт юросіб можуть безоплатно залучити на потреби армії під час мобілізації».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»