Державна інспекція України з питань праці роз’яснила нововведення, передбачені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації» від 20.05.2014 р. № 1275-VII (далі Закон № 1275). Відповідне роз’яснення розміщене на сайті Державної інспекції з питань праці.

Так, усі працівники, які були звільнені з роботи на підставі п. 3 ст. 36 КЗпП у зв’язку із призовом на військову службу під час мобілізації, мають бути поновлені роботодавцем на роботі у зв’язку з набуттям чинності Законом № 1275. Поновлення на роботі здійснюється шляхом скасування наказу про звільнення, унесення відповідного запису до трудової книжки (за її наявності на підприємстві, в установі, організації) й особової справи (особової картки) працівника. Про факт скасування наказу про звільнення роботодавець зобов’язаний повідомити працівника шляхом направлення йому за місцем реєстрації (фактичного проживання) листа з доданою копією наказу.

Починаючи з дати звільнення працівнику також має бути нарахована середня заробітна плата без нарахування податків і єдиного соціального внеску.

У разі надходження звернень працівників, звільнених на підставі п. 3 ст. 36 КЗпП України під час мобілізації, територіальні державні інспекції з питань праці мають провести позапланову перевірку й у разі виявлення порушень вжити заходів у межах повноважень щодо усунення порушень та притягнення до відповідальності винних посадових осіб.

Водночас звертають увагу на те, що внесення припису про поновлення працівника на роботі виходить за межі повноважень посадових осіб Держпраці України та її територіальних органів.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»