Мінсоцполітики разом із МОН затвердили наказ «Про затвердження Змін до Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних» від 23.05.2014 р. № 316/635.

Так, у разі направлення безробітного на професійне навчання до навчального закладу, що розташований не за місцем реєстрації його як безробітного та/або не за місцем реєстрації його місця проживання чи перебування, такий безробітний забезпечується місцем проживання на період навчання, йому видається направлення на проживання та компенсуються витрати на проїзд до місця навчання й у зворотному напрямку за добу до початку навчання та за добу, що настає після закінчення навчання.

У разі направлення безробітного на професійне навчання йому компенсуються витрати на проїзд до місця навчання й у зворотному напрямку за кожен день навчання.

Безробітному компенсуються витрати на проїзд транспортом загального користування, у тому числі міським (окрім таксі), на підставі квитків або довідки транспортного підприємства про вартість проїзду, у разі відсутності квитків, табеля відвідування занять безробітним, маршрутного листа й у разі компенсації проїзду до місця проходження виробничого навчання (практики) відповідно до витягу з наказу навчального закладу про направлення його на виробниче навчання (практику).

На замітку: слухачам, які навчалися професіям, пов'язаним із роботами на об'єктах із підвищеною небезпекою праці, що перебувають під наглядом спеціально вповноважених державних органів, разом зі свідоцтвом про присвоєння робітничої кваліфікації видається посвідчення про допуск до роботи на зазначених об'єктах.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»