Спеціалісти Міндоходів у листі від 26.02.2014 р. № 3732/6/99-99-19-04-02-15 розглянули питання щодо обкладення ПДВ операцій із постачання технічних засобів, що працюють на альтернативних видах палива, на території України й повідомили таке.

З метою застосування звільнення від обкладення ПДВ, передбаченого п. 2 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ, до операцій із постачання на митній території України технічних засобів, що працюють на альтернативних видах палива, документом, який підтверджує призначення технічного засобу для роботи на альтернативному виді палива, є:

  • для вироблених на митній території України — документ виробника такого засобу, у якому визначено, що технічний засіб, вказаний у цьому документі, призначений для роботи на паливі, яке віднесене до альтернативних згідно із Законом України «Про альтернативні види палива» від 14.01.2000 р. № 1391-XIV;
  • для імпортованих технічних засобів — технічний паспорт або інший документ заводу — виробника товару, у якому вказано, що товар призначений для виробництва та/або споживання біологічних видів палива (копія якого надається контролюючим органам при розмитненні такого товару).
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»