Міндоходів у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР» пояснило, чи мають право органи доходів і зборів, у яких СГ перебуває на обліку за неосновним місцем обліку, проводити перевірки? Так, відповідно до п. 75.1. Податкового кодексу України (даліПКУ), контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові чи позапланові; виїзні або невиїзні) і фактичні перевірки.

Камеральні та документальні перевірки проводяться контролюючими органами в межах їх повноважень винятково у випадках і в порядку, установлених ПКУ, а фактичні перевірки — ПКУ та іншими законами України, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи.

ПКУ не передбачено обмежень щодо проведення перевірок органами доходів і зборів, у яких суб'єкт господарювання перебуває на обліку за неосновним місцем обліку.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»