На сайті Мін’юсту з’явився проект постанови КМУ «Про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізосіб-підприємців, які переселились з тимчасово окупованої території, за їх рішенням» із метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних осіб.

Проектом передбачено, що держреєстрація припинення підприємницької діяльності кримських підприємців, які переселилися з тимчасово окупованої території, здійснюється за місцем їх перебування, зареєстрованим в установленому законодавством порядку згідно з положенням ст. 47 Закону України «Про державну реєстрацію» від 15.05.2003 р. № 755-IV.

Процедура держреєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця складається із двох етапів:

1 етап. Держреєстратор до ЄДР уносить запис про рішення фізичної особи — підприємця щодо припинення нею підприємницької діяльності на підставі поданої фізичною особою — підприємцем (уповноваженою особою) заяви про припинення підприємницької діяльності із зазначенням відомостей про порядок та строк заявлення кредиторами своїх вимог;

2 етап. Безпосереднє проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця на підставі поданих державному реєстратору фізичною особою — підприємцем або вповноваженою нею особою документів, визначених ч. 11 ст. 47 Закону про реєстрацію.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»