Отримання документів про загальну середню освіту державного зразка в 2014 році випускниками, що здобували освіту на тимчасово окупованій території України, здійснюватиметься за Порядком, затвердженим наказом від 12.05.2014 р. № 570.

Тимчасово вповноважено здійснювати зберігання, облік і видачу випускникам документів про освіту орган управління освітою Херсонської обласної держадміністрації. Випускник або його законний представник особисто повинен подати до органу управління освітою письмову заяву.

Орган управління освітою оприлюднюватиме в ЗМІ та на власному офіційному сайті визначені навчальні заклади в Херсонській області, що здійснюють зберігання, облік та видачу випускникам документів про освіту й додатків до них.

Додаток до документа про освіту заповнюватиметься на підставі довідки з навчального закладу на тимчасово окупованій території України, у якому навчався випускник, або інших письмових даних (витягу з особової справи, табеля навчальних досягнень, документа про відповідний рівень загальної середньої освіти, у тому числі інших країн, тощо) щодо результатів річного оцінювання навчальних досягнень цієї особи та результатів її державної підсумкової атестації (за наявності).

У разі відсутності довідки навчальний заклад здійснює оцінювання навчальних досягнень такого випускника протягом трьох робочих днів із дати подання письмової заяви про отримання документа про освіту й додатка до нього.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»