Мінекономрозвитку підготувало проект наказу, який регулюватиме роботу безоплатного веб-порталу Уповноваженого органу з питань державних закупівель і затвердження порядку розміщення інформації на порталі про закупівлі як замовниками, так і суб’єктами господарювання. Про це повідомила прес-служба Мінеконмрозвитку.

Документ визначає веб-порталом Уповноваженого органу з питань держзакупівель офіційний загальнодержавний веб-портал «Державні закупівлі» за адресою в мережі Інтернет www.tender.me.gov.ua. Функціонування порталу забезпечуватиме державне підприємство «Зовнішторгвидав України».

Зовнішторгвидав України забезпечуватиме оприлюднення на веб-порталі поданої замовником/суб’єктом господарювання інформації для оприлюднення  протягом трьох робочих днів із наступного дня після подання замовником/суб’єктом господарювання такої інформації.

Оприлюдненням інформації вважається її наявність на веб-порталі в режимі онлайн. Письмове підтвердження інформації на веб-порталі здійснює Зовнішторгвидав України.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»