Відповідно до п. 11 додатка до Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій, затвердженого спільним наказом Мінпраці України, Мін’юсту, Мінфіну від 28.06.1993 р. № 43, інша робота, яка виконується в тому разі, коли на основній роботі працівник трудиться неповний робочий день і отримує неповний оклад (ставку), якщо оплата його праці за основною та іншою роботою не перевищує повного посадового окладу (ставки) за основним місцем роботи, не вважається роботою за сумісництвом.

У разі виконання працівником робіт, що належать до різних посад, трудовий договір укладається за згодою сторін за посадою, яку визначено основною. Основною вважається посада з найбільшим обсягом виконуваних робіт порівняно з іншими посадами.

Тож працівнику, який одночасно займає дві посади й при цьому така робота не є роботою за сумісництвом, щорічна основна відпустка має надаватися за посадою, що визначена роботодавцем як основна. На цьому наголошує Мінсоцполітики в листі від 04.11.2013 р. № 515/13/133-13.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»