За інформацією інформаційно-аналітичного центру ФПУ: 4 червня члени парламентського Комітету з питань соціальної політики та праці підтримали проект Трудового кодексу та рекомендували Верховній Раді прийняти його за основу.

Кваліфіковану оцінку законопроекту надало Головне науково-експертне управління ВР, яке також підтримало більшість профспілкових зауважень.

Зокрема, підтримана позиція профспілок стосовно оцінки ненормованого робочого дня як одного з різновидів примусової праці. Профспілки наполягли на тому, щоб визначення «ненормований робочий день» було вилучене з проекту Трудового кодексу, натомість, на законодавчому рівні потребує закріплення таке поняття як «понаднормовий робочий час», який має оплачуватись у подвійному, а в окремих випадках — навіть у потрійному розмірі.

Ще одна пропозиція, яку висловлювали профспілки, та підтримали фахівці Науково-експертного управління ВР, — про необхідність детального опрацювання в Трудовому кодексі питання аутсорсингу, тобто найму працівників одної компанії для виконання ними робіт в іншого роботодавця.

Також профспілки категорично виступили за те, щоб вилучити із законопроекту все, що так чи інакше пов’язане з поняттям «локаут» — коли роботодавець у випадку загрози проведення страйку на його підприємстві може зупинити виробництво з одночасною невиплатою зарплати працівникам. Автори виправили текст законопроекту та включили до Трудового кодексу пряму норму, яка забороняє роботодавцю оголошувати локаут. 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»