Беручи до уваги надзвичайні події, які відбуваються в окремих районах Донецької та Луганської областей, Міністерство освіти і науки України (далі — МОН України) рекомендує керівникам вищих навчальних закладів (далі — ВНЗ) у містах Донецької та Луганської областей достроково завершити навчальний процес для студентів усіх форм навчання. Про таке рішення відомство повідомило у своєму листі від 04.06.2014 р. № 1/9-292.

Так, МОН України пропонує перенести літню екзаменаційну сесію 2013/2014 навчального року в зазначених ВНЗ для студентів І-ІІІ курсів на вересень 2014 року за рахунок ущільнення графіку навчального процесу в першому семестрі 2014/2015 навчального року.

Для студентів-випускників 2014 року освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра рекомендовано організувати проведення державної атестації (складення державних екзаменів і захистів дипломних, магістерських робіт), використовуючи дистанційну форму проведення державної атестації у режимі онлайн-конференції за допомогою мережі Інтернет.

Водночас із метою забезпечення видачі документів про освіту державного зразка випускникам 2014 року МОН України просить керівників ВНЗ невідкладно оформити остаточне замовлення на виготовлення документів про освіту й укласти відповідну угоду з Державним підприємством «Інфоресурс» для їх оперативного виготовлення.

Нагадаємо: раніше відомство рекомендувало перенести проведення державної підсумкової атестації для учнів 9-х класів шкіл Донецької та Луганської областей до безпечних районів міста чи області. У разі відсутності умов для проведення ДПА у звичному форматі — провести її у формі виставлення відповідного атестаційного балу за результатами річного оцінювання.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»